O nás

 

Objekt je na klidném místě v lokálním Bio-Koridoru Bolíkovského potoka. Před objektem vede stezka pro cyklisty směrem na Český Rudolec a Landštejn. Objekt byl vystaven jako Hraběcká usedlost za Rakousko-Uherska v roce 1928.do podoby dnešního penzionu se dostal rekonstrukcí trvající od r.2009-2011.Součástí objektu je uzavřená zahrada o rozloze cca 1500 m2 volně přístupná klientům penzionu na zahradě je pro Vaše děti trampolína 3,09 m s ochrannou sítí, houpačky se zkluzavkou a menší pískoviště. pro večerní posezení je zde vybudována dřevěná pergola se dvěma grily. 1 s žulovým kamenem a 2 s klasickým roštem.parkování je před objektem na nemonitorovaném parkovišti.ve společenské místnosti je kulečník a šipky.

Obec a okolí - Dolní Bolíkov, místní část obce Cizkrajov leží 4,5 km severně od Slavonic v okrese Jindřichův Hradec, kraj Jihočeský v nadmořské výšce 479 m. Dolní Bolíkov byl až do roku 1974 samostatnou obcí, tímto rokem se stal místní částí obce CizkrajovŽelezniční zastávka trati Slavonice - Dačice - Telč - Třešť - Kostelec u Jihlavy je v místě. Bolíkovský potok, který obcí protéká, se po 5 km vlévá z pravé strany do Moravské Dyje. V obci dříve žilo převážně německé obyvatelstvo s českou menšinou. V současné době je v obci osídleno 64 domů převážně trvale bydlícími obyvateli.

 

Hospůdka je v objektu Penzionu na Zámečku!!! 

NOVĚ: před areálem penzionu je ohrada se zvířátky,kde se vaše děti mohou blíže seznámit s kozou Zitou,ovečkami Bětuškou a Amálkou a v brzké době se rozroste počet zvířátek o kamerunské ovečky,prasátka,kačenky a perličky.máme tu také nezbedného králíčka Lakinku a páreček pestrobarevných papoušků. :-) nad nimi drží dohled naše kočičky Štěpánka a Teddýsek a samozřejmě pejsek Ejsíček :-), podívat se můžete také na jezírko s rybičkami kam vás rádi doprovodí naše dvě cácorky Sandruška a Natálka :-) těšíme se na brzkou shledanou u nás na vsi :-)